Nahoru
Semináře
Jednoden. chirurgie
Ambulance
Lůžková oddělení
LDN
Sociální lůžka
Prevence
Laboratoře
RTG
Angio, interv. rad.
Služby MN
Lékárna
Mapa
Kontakty
Volná místa
Další spolupráce
Pro zaměstnance

 

Projekt BioHema 

Univerzita Karlova v Praze, Lékařská fakulta v Plzni uskutečňuje ve spolupráci s Klatovskou nemocnicí a.s. od 1. 1. 2011 do 31. 12. 2013 projekt BioHema, CZ.1.07/3.2.02/02.0003.

Projekt  realizovaný v rámci Operačního programu Vzdělávání pro konkurenceschopnost je  financován z prostředků Evropského sociálního fondu a státního rozpočtu ČR.
Cílem projektu je vytvořit pět vzdělávacích programů formou e-learningových kurzů v oblasti laboratorní medicíny pro laboranty, zdravotní sestry a porodní asistentky. Vychází z povinnosti celoživotního vzdělávání NLZP (Nelékařský zdravotnický personál) dle zákona č. 96/2004 Sb. Vytvořené vzdělávací programy budou pilotně odzkoušeny.

Bližší informace o projektu naleznete na internetových stránkách: http://biohema.biochemik.org.

 

 

 

Kontaktní osoby:

 

Lékařská fakulta v Plzni

Ing. Marie Klečková, manager projektu, marie.kleckova@lfp.cuni.cz, tel.: 377 593 478

Jana Šiková, manager projektu,  jana.sikova@lfp.cuni.cz, tel.: 377 593 484

 

Klatovská nemocnice a.s.

Ing. Vladimíra Nováčková, administrátor projektu, novackova@nemkt.cz, tel.:376 335 497

 

 

Linka psychopomoci

Linka psychopomoci je určena lidem, kteří se nacházejí nejen  v psychické krizi. Poskytuje sociálně právní poradenství, pomůže zorientovat se v  nepříznivé životní situaci. Předá informace týkající se všech aspektů  duševního zdraví a nemoci. Poskytne kontakty na odborníky a zařízení poskytující pomoc v oblasti nejen duševního zdraví z celé České republiky. Linka je určena všem, kteří potřebují poradit, vyslechnout, podpořit.

 

Provozovatelem linky je  Česká asociace pro psychické zdraví – ČAPZ. Organizace dále zřizuje Terapeutickou komunitu Mýto, vydává časopis Esprit. Úzce spolupracuje s Psychoterapeutickým sanatoriem Ondřejov.

 

Linka psychopomoci je v provozu každý pracovní den od 9.00 do 21.00 na čísle 224 214 214 nebo 777 783 146, na e-mailu: psychopomoc@capz.cz, facebooku, či chatu: www.elinka.iporadna.cz. Volajícím jsou k dispozici plně kvalifikovaní konzultanti.

 

 

 

TOPlist

Otázky nebo komentář k webu můžete zaslat na adresu jpanek@privamed.cz, MSchubert@seznam.cz.
Datum poslední aktualizace: středa, 07. prosince, 2011