Nahoru
Semináře
Jednoden. chirurgie
Ambulance
Lůžková oddělení
LDN
Sociální lůžka
Prevence
Laboratoře
RTG
Angio, interv. rad.
Služby MN
Lékárna
Mapa
Kontakty
Volná místa
Další spolupráce
Pro zaměstnance

Laboratoře MN PRIVAMED a. s.

 

Odběrová místa Klin. biochemie Klin. mikrobiologie MEx-výsledky vyš.


Odběry krve (Centrální laboratoř Kotíkovská):

 PO - PÁ:      7:00 - 14:00


V roce 1996, krátce po privatizaci nemocnice, se musela laboratoř potýkat s řadou problémů. Původní pouze biochemická laboratoř byla přístrojově zastaralá a nevyhovovala stále se zvyšujícím nárokům na spektrum, kvalitu a rychlost vyšetření. Vedením nemocnice bylo rozhodnuto o transformaci laboratoře v moderní, integrované, konsolidované pracoviště.

V současné době laboratorní komplement zahrnuje laboratoře:

  • klinická mikrobiologie OKM

  • klinická biochemie OKB (biochemie, hematologie, imunologie)

Laboratoře zajišťují komplexní laboratorní servis se širokým spektrem vyšetření a jsou vybaveny špičkovou přístrojovou technikou, která umožňuje plnou automatizaci provozu. Používáním vyšetřovacích souprav od renomovaných světových výrobců a důslednou aplikací systémů interní i externí kontroly jakosti je zajištěna vysoká kvalita prováděných vyšetření.

Zatímco v roce 1996 služeb laboratoře, kromě Městské nemocnice, využívalo cca 50 externích lékařů, v současnosti laboratoře zpracovávají biologický materiál pro nemocnice v Rokycanech, Domažlicích, Stodě, Nemocnici u Sv.Jiří a dalších pro cca 300 lékařů z okresů Plzeň–město, Plzeň–jih, Rokycany, Domažlice. Původní nabídku asi 70 testů jsme rozšířili na současných 200. Vzhledem k nepřetržitému provozu je zajištěn příjem a následné zpracování materiálu 24 hodin denně, statimové výsledky jsou ihned po zpracování hlášeny telefonicky.

 

Spolupracujícím lékařům laboratoře bezplatně dodávají jednorázový odběrový materiál, žádanky a zdarma zajišťují svoz materiálu.

Laboratoře mají zřízenu bezplatnou telefonní linku pro hlášení výsledků.

Na požádání je možné výsledky zasílat v elektronické podobě e-mailem, což umožňuje lékařům import dat do jejich informačního systému.

Novinky:

20. 9. 2011

Přidán odkaz na portál MEx (šifrovaný přenos výsledků vyšetření)

 

 

 

TOPlist

Otázky nebo komentář k webu můžete zaslat na adresu jpanek@privamed.cz, MSchubert@seznam.cz.
Datum poslední aktualizace: středa, 24. října, 2012